Aktualności

Szanowni Państwo,

Drodzy Wydawcy,

           

      Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej 3. edycji Zakopiańskiego Festiwalu Literackiego, który odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia 2018 r. W tym roku hasłem przewodnim Festiwalu będą „Podróże” rozumiane w szerokim tego słowa znaczeniu. Chcemy zaprosić Państwa do wędrówki nie tylko po tatrzańskich szlakach literackich, ale też po kartach ciekawych nowości wydawniczych.

    Mamy nadzieję, że zechcą Państwo współtworzyć wraz z nami to przedsięwzięcie, biorąc udział w Targach Książki, wydarzeniu towarzyszącemu Festiwalowi, które odbędą się na Placu Niepodległości w dniach 10-12 sierpnia 2018 r. pod hasłem „Pod Tatry tylko z książką”.

   Cykl spotkań autorskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych, projekcje filmów, wystawy, koncerty, warsztaty literackie, czy dyskusje o książkach to zaledwie kilka z punktów tegorocznego programu festiwalowego, który mamy nadzieję przywróci pamięć o literackiej i kulturalnej tradycji Zakopanego czasów Witkacego, Makuszyńskiego, Kasprowicza i wielu innych.

     Wszystkim, którzy zechcą wziąć udział w Targach Książki zapewniamy bezpłatne stoisko z wyposażeniem, wspaniałą atmosferę i niepowtarzalny widok na panoramę najwspanialszych polskich gór.

     Oświadczenie (do pobrania) o uczestnictwie w Targach, które należy przesłać  do dnia 15 czerwca 2018 r. (decyduje data wpływu) drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres:

Miejska Biblioteka Publiczna

im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem

os. Łukaszówki 4a, 34-500 Zakopane

 

Organizatorzy:

    Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula
    Zakopiańskie Centrum Kultury
    Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego

 

logo zakopane 2                  biblioteka zakopane    Zakopane.pl ZNAK

 

facebook_page_plugin