Dla Wystawców

Targi Książki - Pod Tatry tylko z książką odbędą się w Zakopanem, w dniach 9-11 sierpnia 2019 pod namiotem wystawienniczymi na Placu Niepodległości w centrum miasta, nieopodal Krupówek.

Wydarzenie będzie miało miejsce w szczycie sezonu turystycznego i mamy nadzieję, że przyciągnie wielu wielbicieli literatury. Do Państwa dyspozycji oddajemy bezpłatną powierzchnię wystawienniczą z wyposażeniem i dostępem do mediów i internetu. Oferujemy również promocję w lokalnych i ogólnopolskich mediach oraz poczęstunek. W specjalnie przygotowanej strefie targów odbywać się będą cykle spotkań autorskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych, projekcje filmów, warsztaty literackie i dyskusje o książkach.

Nie zabraknie również regionalnego akcentu — spotkania „Na tatrzańskim szlaku literatury". Tę część Festiwalu uwieńczy przyznanie Nagrody Literackiej Zakopanego dla najlepsze z nominowanych książek, propagujących Zakopane i Tatry. W tym roku hasłem przewodnim Festiwalu Literackiego jest „Zaczytane Zakopane". Zakopiańskie Targi książki to święto literatury. którego nie można przegapić.

Na targi zapraszamy Wydawnictwa oraz inne instytucje o charakterze wydawniczo-dystrybucyjnym, placówki edukacyjne, instytucje kultury i organizacje pozarządowe o profilu społecznym i kulturalnym.

Wydawcy proszeni są o zapoznanie się z regulaminem oraz przesyłanie oświadczenia uczestnictwa w targach na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres (decyduje data wpływu): Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem, os. Łukaszówki 4a, 34-500 Zakopane do 15 maja 2019.

Kontakt:

   Renata Gąsienica-Marcińska tel. 182066438, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   Piotr Jarosz, tel. 182066438 wew. 26, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sprawy techniczne)

Serdecznie zapraszamy.

Dokumenty do pobrania:

OŚWIADCZENIE

REGULAMIN

facebook_page_plugin