Oprócz festiwalowego cyklu spotkań autorskich będziemy mieli również przyjemność obejrzeć wystawę prac Marianny Jagody. Będą to ilustracje z książek: Sekret życia. Baśnie hinduskie oraz Cudowny jeleń. Baśnie węgierskie.

Marianna Jagoda jest autorką bajkowych ilustracji oraz projektantką. Studiowała na Wydziale Malarstwa i Grafiki na Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, dyplom z malarstwa i grafiki warsztatowej w pracowni litografii i linorytu. Artystka działa twórczo w dziedzinie ilustracji książkowej, malarstwa oraz projektowania graficznego. Brała udział w wielu wystawach ilustracji w kraju i za granicą. Jako ilustratorka współpracuje z różnymi wydawnictwami i instytucjami kultury. Chce, żeby jej ilustracje rozwijały wyobraźnię u dzieci i emanowały dobrą energią. Oprócz wyżej wymienionych książek zilustrowała także “Bajki z dżungli i oceanu”, wszystkie wydane przez wydawnictwo Media Rodzina.

WYSTAWA: 10 SIERPNIA 2019 / SOBOTA / GODZ. 11.00 / PLAC NIEPODLEGŁOŚCI

WARSZTATY: 10 SIERPNIA 2019 / SOBOTA / GODZ. 11.15 / KINO MIEJSCE, UL. WŁADYSŁAWA ORKANA 2 (WEJŚCIE OD TYŁU BUDYNKU KINA "SOKÓŁ"

 

facebook_page_plugin