Robert Kościuszko, autor powieści dla dzieci i młodzieży.

Jego motto, to szalona przygoda i dobre wartości.  Wraz z żoną Joanną przewodzą Wydawnictwu Kościuszko. Są małżeństwem 25 rok. Mają czwórkę dzieci. Mieszkają w Julianowie pod Warszawą. Pan Robert sprzedał ponad 150 tysięcy książek swojego autorstwa. Jest częstym gościem Polskiego Radia i TVP ABC. Powieści Roberta Kościuszko to: saga „Wojownik Trzech Światów” (o królu Dawidzie), saga „Niewidzialna gra” (o proroku Danielu), „Klejnot Aswerusa” (o królowej Esterze), „Gedeon” ,  „Samson”, trylogia „Syn Wolności” (o Tadeuszu Kościuszce)

 Kilka słów od autora:

„Istnieje takie przekonanie wśród dzieci i młodzieży, że Bóg jest nudny i szkoda na Niego czasu. Lepiej obejrzeć coś ciekawego w internecie lub zagrać w jakąś grę. Jednak ja mówię, że jest wręcz przeciwnie! Bóg jest Stwórcą porywającej przygody. O takim właśnie Bogu są  moje książki, ale nie tylko...

Jak to się zaczęło? 13 lat temu razem z moimi synami leżeliśmy na łóżkach w ich pokoju. Opowiadałem im te bardziej przygodowe historie ze Starego Testamentu.

Najstarszy Tomek powiedział wtedy: "Tato, w sumie to opowiadasz całkiem fajne historie, powinieneś je zapisać, aby inni tatusiowie mogli je czytać swoim dzieciom.

To była największa zachęta, jaką usłyszałem. Ponieważ od dawna miałem pewien pomysł, następnego dnia zacząłem pisać. „

11 SIERPNIA 2019 / NIEDZIELA / GODZ. 14.00 / PLAC NIEPODLEGŁOŚCI

facebook_page_plugin