Nasi Goście

satyryk i felietonista, od 1989 roku związany z Gazetą Wyborczą, obecnie publikuje w „Angorze”.

Autor książek satyrycznych i publicystycznych oraz współautor serii rozmów z prof. Jerzym Bralczykiem oraz o filmach socrealistycznych. Były komentator stacji „Kino Polska”, gdzie prowadził cykle „Z kroniką przez PRL”. Obecnie zaczął prace nad książką wspomnieniową „O czym chciałbym zapomnieć”.

facebook_page_plugin