Nasi Goście

W tym roku wręczenie Nagrody Literackiej Zakopanego uświetni koncert Renaty Przemyk z zespołem.

Rok 2020 był rokiem 30-lecia Artystki, premiera singla „Kłamiesz” zaśpiewanego w duecie z Vieniem - 20 marca 2020, premiera drugiego singla „Nie mam żalu” feat. Artur Andrus 31 lipca, premiera płyty 4 września 2020. Najbardziej znane, najciekawsze piosenki Artystki w specjalnie zaaranżowanych do tego projektu wersjach, w duetach z Mężczyznami. Trzynaście utworów, trzynastu wyjątkowych artystów, trzydzieści lat. Wydawcą płyty jest Agora Muzyka. Producentem muzycznym krążka Tomek „Harry“ Waldowski.

Świętowanie jubileuszu 30-lecia Renata Przemyk rozpoczęła od Jarocina 2019, gdzie w 1989 roku z zespołem Ya Hozna występując na zaproszenie Armii zdobyła serca słuchaczy i dostała w ten sposób "przepustkę" na alternatywną scenę. Po sukcesie na Studenckim Festiwalu Piosenki i "błogosławieństwie" jarocińskiej publiczności miała już swoje miejsce w polskiej muzyce. W listopadzie 1990 roku po rozwiązaniu Ya Hozny Renata zaczęła solową karierą kontynuowaną z powodzeniem do dziś. Po 30-tu latach od tej daty zamknęła jeden etap świętowania, żeby od razu zacząć pracę nad kolejnym. Artystka kochająca swoją publiczność i zbudowana jej oddaniem z właściwą sobie pasją rzuca się w realizację kolejnej płyty. 

Wręczenie Nagrody Literackiej Zakopanego oraz koncert Renaty Przemyk z zespołem
NIEDZIELA / 11 LIPCA 2021 / GODZ. 18:00
>> Plac Niepodległości

facebook_page_plugin